Skorzystaj z usług agencji nieruchomości na najwyższym poziomie

Jesteśmy renomowanym biurem nieruchomości z siedzibą w Gdańsku.

W zakres usług profesjonalnej agencji nieruchomości wpisuje się przede wszystkim wsparcie klientów w procesie zakupu, sprzedaży lub wynajmu. To jednak nie wszystko. Dobre biura nieruchomości realizują także usługi związane z przygotowaniem domu, mieszkania czy działki do prezentacji, przeprowadzają niezbędne analizy i dokumentacje, a także dbają o odpowiednią promocję ogłoszeń dotyczących mieszkań na sprzedaż lub pod wynajem.

Nasze usługi

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie nieruchomości w Trójmieście. Dzięki naszej szerokiej wiedzy, która obejmuje zarówno prawo budowlane, plany urbanistyczne, jak i doradztwo kredytowe czy koncepcje wyposażenia wnętrz. Możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko profesjonalizm, ale także poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy.

Czy jesteś właścicielem nieruchomości poszukującym zaufanego najemcy, czy osobą pragnącą wynająć komfortowe lokum w idealnej lokalizacji – w obu przypadkach gwarantujemy profesjonalne podejście. Jako specjaliści od wynajmu nieruchomości w Trójmieście, oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie procesu. Dbamy o odpowiednie dopasowanie, solidność umowy oraz rzetelność dokumentacji, aby każda transakcja była satysfakcjonująca dla obu stron.

Nasza specjalność to prowadzenie biur sprzedaży dla deweloperów specjalizujących się w prestiżowych, kameralnych projektach. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od promocji nieruchomości, aż po udane zawarcie umowy z klientem.

Profesjonalnie przygotujemy Twoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Naszym celem jest zaprezentowanie domu lub mieszkania w najlepszym świetle. Co nie tylko przyciągnie uwagę potencjalnych klientów, ale także znacząco przyspieszy proces sprzedaży.

Aranżacja Kolorystyczna

Kolory mają moc oddziaływania na nasze samopoczucie i atmosferę wnętrza. Pomagamy w doborze odpowiedniej palety barw, dzięki której wnętrze stanie się miejscem pełnym harmonii i piękna.

Sesja Zdjęciowa

Pierwsze wrażenie jest nieodwracalne. Dlatego przykładamy szczególną wagę do profesjonalnych sesji fotograficznych. Gwarantują one, że Twoja nieruchomości przyciągnie uwagę potencjalnych klientów już od pierwszego spojrzenia.

Sprawdź nasze oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele nieruchomości, zarówno mieszkań, domów jak i działek dostępnych od ręki w świetnych cenach!
Wyjątkowe Mieszkanie
w Wysokim Standardzie.
Wyjątkowy apartament
z widokiem na morze!
Piękna kawalerka
w sercu Gdańska!
Wyjątkowy apartament
z widokiem na morze!

Property Gold to więcej niż sprzedaż mieszkań w Gdańsku i okolicach

Nasze biuro nieruchomości specjalizuje się w sprzedaży mieszkań w Gdańsku i okolicach całego Trójmiasta. Wspieramy zarówno sprzedających, jak i nabywców na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Nasze usługi zdecydowanie wykraczają jednak poza wystawianie ogłoszeń mieszkań na sprzedaż oraz wynajem i ich prezentację. Klienci Property Gold mogą skorzystać także z takich usług jak home staging, profesjonalna sesja fotograficzna czy aranżacja kolorystyczna wnętrza. Zajmujemy się też prowadzeniem biur sprzedaży dla deweloperów zorientowanych na kameralne, prestiżowe inwestycje.